آخرین اخبار

> راه اندازی سرویس پیامکی طب سینا توسط مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی جهاد دانشگاهی همدان

1397 6 30 1

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد همدان از راه اندازی سرویس پیامکی طب سینا توسط مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی جهاد دانشگاهی همدان خبر داد.

علی کلانترنیا گفت، مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی از اوایل سال 97 اقدام به راه اندازی سرویسی با عنوان طب سینا بر روی بستر MNS شرکت ایرانسل کردکه 8 مرداد ماه 97 راه اندازی سرویس تکمیل شد و هم اکنون به دست کاربران نهایی رسیده است.

وی گفت، کاربران با عضویت در این سرویس مطالبی در حوزه بهداشت و سلامت دریافت می­کنند و هدف این سرویس ارائه اطلاعاتی در خصوص کاربرد گیاهان دارویی و برخی روش های عمومی طب سنتی است که به بهبود و پیشگیری امراض مختلف کمک می­کند.

کلانترنیا اظهار کرد، محتوای این سرویس از چندین کتاب در همین زمینه و دانش افراد متخصص استخراج شده است که، با توجه به اینکه بازار هدف آن کل کشور است، تاثیر مثبتی بر ارتقاءدانش عمومی و سطح سلامت جامعه خواهد داشت.

سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد همدان در پایان افزود: مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی در نظر دارد در آینده این سرویس را بر روی بستر SDP شرکت ایرانسل نیز پیاده سازی نماید که باعث ارتباط بیشتر با کاربران و ارائه خدمات متنوع تری می­شود.